دانشگاه آزاد اسلامی و پژوهشگاه فرهنگ و اندیشه اسلامی تفاهم نامه همکاری امضا می کنند

به گزارش گروه علمی و دانشگاهی خبرگزاری فارس به نقل از دانشگاه آزاد اسلامی، دومین نشست هم اندیشی مدیران معاونت فرهنگی و دانشجویی دانشگاه آزاد اسلامی و مسئولان پژوهشگاه فرهنگ و اندیشه اسلامی در سازمان مرکزی این دانشگاه تشکیل شد.

در این نشست، راهکارهای همکاری مشترک معاونت فرهنگی و دانشجویی دانشگاه آزاد اسلامی و پژوهشگاه فرهنگ و اندیشه اسلامی تبیین و طرفین بر استفاده حداکثری از ظرفیت های موجود و تشکیل کارگروه تخصصی، تاکید کردند.
بهره گیری دانشگاه آزاد اسلامی از آثار چاپ شده پژوهشکده فرهنگ و اندیشه اسلامی در عرصه علوم انسانی،‌اسلامی، همکاری در عرصه پژوهشی و تولید محتوا (کتاب و مدیا) و طرح های کلان پژوهشی، تولید متون درسی و در مجموع، فعالیت های پژوهشی، آموزشی، فرهنگی و اطلاع رسانی و انتشارات، مهم ترین مبحث هایی بود که در این نشست، درباره آنها بحث و تبادل نظر شد.
رضا نصیری مدیرکل فرهنگی و اجتماعی دانشگاه آزاد اسلامی، اظهار داشت: شرایط لازم برای امضای تفاهم نامه بین معاونت فرهنگی و دانشجویی دانشگاه آزاد اسلامی و پژوهشگاه فرهنگ و اندیشه اسلامی به منظور برنامه ریزی و طراحی الگوی دانشگاه در تراز نظام اسلامی، فراهم است.
نصیری با بیان اینکه پس از امضای تفاهم نامه و تشکیل کارگروه، فاز عملیاتی آن آغاز خواهد شد، افزود: برگزاری دوره های مهارت افزایی و کارگاه های دانش افزایی برای استادان و دانشجویان دانشگاه آزاد اسلامی، راه اندازی دفتر کانون اندیشه جوان در دانشگاه، راه اندازی اندیشه سرا و ارائه آثار پژوهشگاه فرهنگ و اندیشه اسلامی در سطح واحدهای دانشگاه آزاد اسلامی از جمله برنامه هایی است که بر اساس تفاهم نامه، اجرایی خواهد شد.

انتهای پیام/ 

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *