بازگشت آخرین کاروان عتبات دانشگاهیان به کشور/۳۱۷ کاروان در این دوره اعزام شدند

محمد زارع معاون اجرایی و اعزام ستاد عمره و عتبات دانشگاهیان گفت: هجدهمین دوره اعزام دانشگاهیان سراسر کشور به عتبات عالیات با بازگشت دو کاروان دانشگاهی به کشور پایان یافت.

زارع گفت: آخرین کاروان‌های دانشگاهی کشور از استان‌های خراسان رضوی و همدان به عتبات عالیات اعزام شده بودند که روز یک شنبه ۲۲ اردیبهشت ماه وارد ایران اسلامی شدند.

معاون اجرایی و اعزام ستاد عمره و عتبات دانشگاهیان گفت: در بازه زمانی ۴ ماهه هجدهمین دوره عتبات دانشگاهیان که از بهمن ماه سال گذشته آغاز شد و تا ۱۵ اردیبهشت ماه سال جاری ادامه یافت، حدود ۱۲ هزار نفر از دانشگاهیان سراسر کشور در قالب ۳۱۷ کاروان به عتبات عالیات اعزام شدند.

وی افزود: این دوره از اعزام دانشگاهیان به عتبات عالیات با ماه‌های رجب و شعبان نیز مصادف شد و قشر جوان کشور در روزهای مبارک این دو ماه به حضرات معصومین(علیهم السلام)در کشور عراق عرض ارادت کردند.

زارع گفت: از کل کاروان‌های اعزام شده در این دوره، ۲۵۹ کاروان به صورت هوایی و ۵۸ کاروان به صورت زمینی به عتبات عالیات اعزام شدند و همه کاروان‌ها شهر مقدس سامرا را هم زیارت کردند.

معاون اجرایی و اعزام ستاد عمره و عتبات دانشگاهیان گفت:بیشترین آمار اعزام از استان تهران بوده است و استان فارس در رتبه دوم و استان های خراسان رضوی و آذربایجان شرقی در رتبه سوم قرار دارند.

برنامه ریزی برای نوزدهمین دوره اعزام دانشگاهیان به عتبات عالیات به زودی آغاز خواهد شد و زمان بندی ثبت نام و اعزام آن در اخبار سایت لبیک به اطلاع علاقمندان خواهد رسید.

انتهای پیام/

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *