حضور مسئولین در صف اول سخنرانی‌ها دلیلی بر حضورشان در صف اول مجاهدت‌ نیست

به گزارش خبرنگار گروه دانشگاه خبرگزاری فارس، محمدجواد نیک‌روش مسئول سازمان بسیج دانشجویی در افتتاحیه دوره اندیشه ولایت که در سالن بصیرت سازمان بسیج دانشجویی برگزار شده بود، اظهار داشت: برخی اوقات در تعریف ولایت مواردی مطرح می‌کنیم که کار را سخت می‌شود زیرا هنوز به مقام ولایت فقیه به شکل مناسب توجهی نداریم، در این مورد زیاد سخنرانی شد که موجب شد کلیشه‌ای شود اما باور نداریم که اگر می‌خواهیم جامعه اسلامی به سرمنزل مقصود برسد راه همین است.

وی ادامه داد: حرکت جامعه اسلامی دو رکن دارد که باید با هم پیش رود و امام به تنهایی نمی‌تواند جامعه را رو جلو ببرد و اگر قرار بود امام، خود مسیر را به سمت خدا را طی کند، نیازی به مجاهدت‌های این عزیزان نبود.

نیک‌روش افزود: امروز برخی مسئولین برخلاف دستورات و فرمایشات ولایت عمل می‌کنند اما قبل اینکه در مسند کار قرار بگیرند، توسط افرادی انتخاب شدند که با فکر ولایت فاصله داشتند که هرچه این فاصله بیشتر شد ما از اهداف انقلاب اسلامی فاصله گرفتیم.

مسئول سازمان بسیج دانشجویی تصریح کرد: اگر برخی مسئولین در صف اول سخنرانی‌ها می‌نشینند، دلیل نمی‌شود که در صف اول مجاهدت‌ها هم باشند و چه بسا افرادی که به اصطلاح بعد نرده‌ها می‌نشینند اما در صف اول مجهادت در رکاب ولی هستند.

وی یادآور شد: یکی عزیزان اخیرا فرمودند من وابسته به نظام هستم. اگر این وابستگی به رهبر باشد همه ما با افتخار می‌گوییم که وابسته هستیم.

ادامه دارد…

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *