جزئیات اعلام نتایج اولیه چهارمین آزمون استخدامی متمرکز دستگاه‌های اجرایی کشور

حسین توکلی مشاور عالی رئیس سازمان سنجش آموزش کشور در گفت‌وگو با خبرنگار گروه دانشگاه خبرگزاری فارس، گفت: بر اساس ضوابط تعداد ۴۰۲هزار و ۴۴۲ داوطلب نسبت به ثبت‌نام برای شرکت در چهارمین آزمون استخدامی متمرکز دستگاه‌های اجرایی کشور در سال ۱۳۹۶ ثبت نام کردند که از این تعداد ۲۲۲هزار و ۷۳۸ نفر زن و ۱۷۹هزار و ۷۰۴ نفر مرد هستند. به عبارتی دیگر ۵۵٫۳۵ درصد داوطلبان زن و ۴۴٫۶۵ درصد آنان مرد هستند.

وی افزود: ازتعداد ۴۰۲هزار و ۴۴۲ داوطلب ثبت‌نام کننده، تعداد ۱۸هزار و ۷۱۷ نفر در گروه ۱تعداد یک هزار و ۶۸۸ نفر در گروه ۲ تعداد ۱۹۲ هزار و ۴۱۶ نفر در گروه ۳ تعداد ۱۱ هزار و ۴۰۵ نفر در گروه ۴ تعداد ۲ هزار و ۶۶۸ نفر در گروه ۵ و تعداد ۱۷۵ هزار و ۵۴۸ نفر در گروه ۶ ثبت نام کردند.

توکلی گفت: آزمون برای تعداد ۲۲۴ هزار و ۲۲۶ نفر گروه‌های ۱-۲-۳ و ۴ و برای تعداد ۱۷۸ هزار و ۲۱۶ نفر در گروه‌های ۵ و ۶ در روز سوم شهریور برگزار شد که ۳۰۹ هزار و ۹۷۱ نفر در جلسه حاضر بودند.

به گفته مشاور عالی رئیس سازمان سنجش آموزش کشور، نتایج اولیه سه برابر ظرفیت آزمون تا ساعت ۲۰ امروز منتشر می‌شود و نتایج نهاییپس از بررسی اولویت‌های قانونی در آینده از طریق سایت سازمان سنجش اعلام می شود.

انتهای پیام/

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *