پیام تبریک فرهاد رهبر به مناسبت روز پزشک

به گزارش گروه دانشگاه خبرگزاری فارس، به نقل از روابط عمومی دانشگاه آزاد اسلامی، فرهاد رهبر رئیس دانشگاه آزاد اسلامی به مناسبت یکم شهریورماه سالروز بزرگداشت حکیم ابوعلی سینا، در پیامی روز پزشک را به جامعه پزشکی کشور تبریک گفت.

در ابتدای این پیام آمده است: یکم شهریور، زاد روز ولادت دانشمند برجسته و حکیم نامی ایران، شیخ الرئیس بوعلی سینا و روز پزشک را به جامعه پزشکی به ویژه همکاران گرانقدر، متعهد و دلسوز حوزه پزشکی خانواده بزرگ دانشگاه آزاد اسلامی تبریک و تهنیت می گویم.

همچنین در ادامه این پیام بیان شد: روز پزشک فرصت مغتنمی است تا در این روز قدردان زحمات خالصانه حافظان سلامت و امنیت روحی جامعه باشیم، پزشکان در سایه حکمت الهی با دم مسیحایی خود نویدبخش امید به زندگی و تسکین دهنده آلام و رنج بیماران هستند.

در بخش دیگری از این پیام تصریح شد: باعث افتخار است که دانشگاه آزاد اسلامی پس از سه دهه خدمت صادقانه در بخش آموزش عالی کشور، با همت و کوشش همکارانمان در عرصه آموزش، درمان و بهداشت جامعه نیز فعال است و امروز حوزه پزشکی دانشگاه به یک بازوی توانمند و تاثیرگذار تبدیل شده است.

فرهاد در پیام خود به مناسبت روز پزشک خاطر نشان کرد: امیدوارم با اقدامات صورت گرفته همچنان شاهد پیشرفت و ارتقای سطح کیفی و کمی خدمات این حوزه باشیم که این امر با برنامه ریزی هدفمند، آینده نگری، نیازسنجی، عزم و اراده همکاران حوزه پزشکی میسر خواهد شد. اینجانب ضمن تبریک مجدد این روز به پزشکان عزیز دانشگاه آزاد اسلامی، برای همه آنان از درگاه حضرت حق عزت، سلامتی و توفیق خدمت به مردم مسالت دارم.

انتهای پیام/

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *